Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 17 Listopad 2018        Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia- spotkania z przedszkolakami
23, 25.11.2016

Pluszowy Miś towarzyszy dzieciom na całym świecie już od 114 latSmile. Urodziny tej sympatycznej maskotki były okazją do wspaniałych spotkań z małymi czytelnikami z terenu naszej gminy. Odwiedziły nas grupy przedszkolne z Niepublicznego Przedszkola Skrzat oraz z Domowego Przedszkola Niepublicznego w Jerzmanowicach.
Dzieci poznały historię powstania sławnego misia oraz dowiedziały się o licznych utworach literackich, bajkach i piosenkach, których bohaterem był miś.

    
Nie mogło zabraknąć głośnego czytania opowieści o misiach, tak więc dzieci wysłuchały wybranych fragmentów książki „Nowi przyjaciele misia uszatka”; oraz bajeczek „Omlet misia” i „Spacer Pysia i Kulisia”.
Następnie, jak na prawdziwe urodziny przystało, były wspólne tańce, zabawy przy muzyce i zabawy w kole. Nie brakowało uśmiechów i okrzyków radościSmile.

  
Po spotkaniu dla dzieci zostały nie tylko miłe wspomnienia, ponieważ każdy mały przyjaciel misia własnoręcznie pokolorował swojego kartonowego misia-pacynkę, którego zabrał z sobą do przedszkola.

di.jpg
dk.jpg
2011 Światowy Dzień Pluszowego Misia- spotkania z przedszkolakami 23.11 i 25.11.2016.
Powered by Joomla 1.7 Templates